KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14776244
nr 1477 6244
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, "Guldsmeden", Kopia efter Rembrandt. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 7,5x5, yttermått inklusive ram: 42x31
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:09:23
4/7 17:14:58
100 kr
4/7 18:04:23
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg